BIODERMA ABCDERM H2O 1 LT

-20% BIODERMA ABCDERM H2O 1 LT

Bioderma ABCDERM H2O Temizleme Solüsyonu, bebekler ve çocuklar için bir temizleme ürünüdür.

 Bebek ve çocukların bezli bölgesinin ve tüm vücudunun temizliğinde kullanılır. Bebeğin cildinde yenilenme, rahatlama ve ferahlama sağlar. Cildi temizlerken, aynı zamanda yumuşaklık sağlar. İçeriğinde sabun, alkol ve paraben bulunmaz. Bebeğin cilt yapısıyla uyumlu özelliktedir.

Kullanım Önerisi: Bebek ve çocukların cildine pamuk yardımıyla uygulanır ve daha sonra iyice kurulanır. Durulamaya gerek yoktur.

Temizlik tüm yaşam boyunca önemsenmesi ve ihmal edilmemesi gereken bir alışkanlıktır. Bu sebepten ötürü, bebek ve çocuklarımızın temizliğine çok daha fazla özen gösteririz. Bizim cildimize çok daha hassas yapıda olan bebek cildi dış etkenlere karşı savunmasızdır. Bioderma ABCDerm H2O Temizleme Solüsyonu, bebeğin cildini kirden arındırmaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Cilt yapısını korumaya, yumuşaklık sağlamaya ve nemlendirmeye yarar. Bebeğin cildi ile uyumlu yapıdadır, alerji yapma riski minimumdur.

Sabun ve alkol içermediği için ciltte kuruluğa neden olmaz. Durulama gerektirmeyen özelliği ile işinizi kolaylaştırabilir. Çocuklarınızın ve bebeklerinizin cildi kirden arınırken doğal yapısını da korumaya yardım eder.

 

Bileşenleri:WATER, POLYSORBATE 20, ALLANTOIN, DISODIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, CETRIMONIUM BROMIDE, CITRIC ACID, FRAGRANCE.

HACİM
HACİM 1 lLT

Yorum Yap ( DİKKAT: Tüm Yorumlar Yönetici Onayından Sonra Ortalama 1 Saat İçerisinde Yayınlanır, Tanıtım Linki Yorum Olarak Bırakılamaz!!... )

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • Görüntüleme: 3697
  • Ürün Kodu: 3401578379715
  • Stok Durumu: 1
4 Product(s) Sold
  • 84.50TL
  • 67.60TL
  • KDV Hariç: 57.29TL

Etiketler: bioderma, abcderm h2o, bebekler için, temizleme suyu, hassas ciltler için, kurutmadan, dermatolojik, satın al