ELANCYL CELLUTE OFFENSIVE 100 ML

ELANCYL CELLUTE OFFENSIVE 100 ML

Kan dolaşımının yavaş olduğu kalça ve basen bölgeleri selülit oluşumuna yatkındır. Özellikle kalça bölgesinde oluşan selülit görünümüne karşı geliştirilen Elancyl Offensive Cellulite İnceltici Jel Kalça, kalça bölgesinde incelme sağlar.

Selülite karşı üç aşamalı incelme sağlayan jel, içerdiği xanthoxyline ile yağ hücrelerinin merkezine hareket eder. Yağın birikmeye elverişli olduğu bölgelerde, yeni hareket artırıcı mikro yayılım sistemi sayesinde cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Böylece yağ birikimini önleyerek portakal kabuğu görünümünü düzeltir. Sarmaşık içeren formülü ile cildin dokusunu sıkılaştırır ve esneklik kazandırır.

Aynı zamanda antiselülit etkisine sahip olan inceltici jel, vücuttan fazla toksin ve suyun atılmasına katkı sağlar. Böylece selülitli bölgelerde düzelme sağlayarak cildi yeniden şekillendirir.

 

Elancyl Offensive Cellulite İnceltici Jel Kalça 100ml, selülitin 1 ay içinde yeniden oluşumunu önleyerek UCP proteinlerini aktif hale getirir ve yağ yakımını artırarak daha sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlar.

HACİM
HACİM 100 ML

Yorum Yap ( DİKKAT: Tüm Yorumlar Yönetici Onayından Sonra Ortalama 1 Saat İçerisinde Yayınlanır, Tanıtım Linki Yorum Olarak Bırakılamaz!!... )

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
  • Görüntüleme: 1033
  • Ürün Kodu: 3282779233477
  • Stok Durumu: 6
1 Product(s) Sold
  • 99.00TL
  • KDV Hariç: 83.90TL

Etiketler: Elancyl,